Popularne posty

poniedziałek, 6 lutego 2012

Moje referencje

Miejscowość Lohne Dolna Saksonia wykonałem tu całościowy montaż umywalek toalet oraz kabin prysznicowych w nowym ośrodku dla uchodźców.


Miejscowość Rosocha Gmina Golina Powiat Konin woj.Wielkopolskie tu będąc na upragnionym urlopie 😞😤😰 wraz z moim Synem który również kształci się w zawodzie wykonaliśmy instalację co oraz wody użytkowej w domu jednorodzinnym. Kotłownia na eko-groszek instalacia co to grzjniki + podłogowe.


Miejscowość Dinklage Dolna Saksonia kocioł gazowy dwufunkcyjny przed uruchomieniem

Miejscowość Lohne Dolna Saksonia instalacja wody użytkowej i kanalizacji
W domu jednorodzinnym
 i

Miejscowość Dinklage Dolna Saksonia
Instalacja ogrzewania podłogowego w domu jednorodzinnym


Miejscowość Hamburg Dzielnica Blankenese (ta bogata część Hamburga) tutaj wykonałem instalacje zewnętrzne kanalizacja,woda i deszczówka.


Miejscowość Hamburg. Instalacja wody użytkowej w całości z miedzi w budynku nowo powstałego Gimnazjum

Miejscowosc Vechta w Północnych Niemczech. Wykonałem tutaj instalację cieplej oraz zimnej wody uzytkowej i wewnętrzną instalację kanalizacyjną. Jest to zespół dwóch domów czterorodzinnych ze wspólną kotłownią gazową opartą na kotle kondensacyjnym marki Volf wspomaganej przez system sześciu solarów . 
Miejscowość Sławsk koło Konina dwa panele słoneczne firmy Hewalex połączone z kotłem węglowo- miałowym.

Kolektory firmy Stamar miejscowość Krągola koło Konina połączone z kotłem na eko-groszek

Miejscowośść Vechta w połnocnych Niemczech.

3 komentarze:

  1. Bardzo ważny jest odpowiedni montaż instalacji kanalizacyjnej. Wadliwa instalacja z czasem będzie się psuć i ulegać różnym awariom np. znacznemu zanieczyszczeniu rur kanalizacyjnych. Prace naprawcze powinny być wtedy zlecone wykwalifikowanym fachowcom https://www.stankan.pl/czyszczenie-kanalizacji-warszawa/, którzy znają się na rzeczy. Specjaliści oczyszczą kanalizację przy zastosowaniu różnych urządzeń, co zagwarantuje poprawność wykonania prac.

    OdpowiedzUsuń
  2. Czy zaleca Pan montaż czujników dymu oraz gazu? Natknąłem się na nie w sklepie internetowym https://interblue.pl/czujniki-czadu-dymu-i-gazu,c,12/ i zastanawiam nad ich zakupem.

    OdpowiedzUsuń